مارس 1, 2021
نقشه گرمایی وب سایت - اسمارت یار

نقشه گرمایی وب سایت چیست ؟

یک روش قدرتمند برای ارزیابی رفتار همه ی کاربران در صفحات وب سایت شما است. کجا کلیک می کنند، تا چه حد پیمایش می کنند، به آنچه نگاه می کنند یا نادیده می گیرند. و یا روی چه مواردی کلیک می کنند.
مارس 1, 2021
google dance

یا رقص گوگل چیست ؟

هر وقت در نمایشگاه های تجاری هستیم ، سمینارها را برگزار می کنیم یا در سمپوزیوم ها صحبت می کنیم ، این سؤال را می پرسیم “رقص گوگل چیست؟” ما موارد مختلفی را شنیده ایم که به آنها “رقص گوگل” گفته می شود، اما فقط یک مورد واقعاً صحیح است.
اکتبر 1, 2020
سئو یار هوشمند کسب و کار

بازاریابی دیجیتال چیست ؟

برای اینکه به بازاریابی دیجیتال مسلط شویم بسیار مهم است که در این خصوص درکی درست و ب جا داشته باشیم.در این مقاله به نکات مهمی در این خصوص اشاره میکنیم
مارس 3, 2020
مقایسه وب سایت

مقایسه وب سایت های اسمارت یار

در بسیاری از موارد دوستان همکار حوزه طراحی وب سایت به وب سایت های ما خرده گرفته و میگویند طراحی حرفه ای نداشته و مناسب نیست.
فوریه 29, 2020
دیجیتال مارکتینگ

آیا اینترنت برای اهداف دیجیتال مارکتینگ مضر است ؟

برخی کسب و کارها این شفافیت را خطرناک قلمداد کرده بنابراین دید منفی نسبت به فعل و انفعالات‌ آنلاین دارند. ارتباط متقابل مستلزم این است
فوریه 8, 2020
دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی خدمات دیجیتال مارکتینگ را بهتر بشناسیم

هرگونه‌­ از بازاریابی محصولات و خدمات که از طریق فضای مجازی یا همان اینترنت صورت گیرد Digital Marketing یا بازاریابی دیجیتال نامیده می شود.تمامی فعالیت ها و ابزار هایی که در این حوزه صورت میگیرد تنها و فقط یک هدف دارد و آن جذب مشتری یا برندسازی برای کسب و کار های متفاوت است.
فوریه 6, 2020
مشتری و کسب و کار

پیش بینی بازاریابی دیجیتال برای سال 2020

پیش بینی های دیجیتال مارکتینگ النافیلیمونوا، معاون ارشد بازاریابی جهانی شرکتی با تعداد ۷۵۰۰ نفر پرسنل میخوانیم.نقد و بررسی های آنالیز اهمیت زیادی دارد.
فوریه 6, 2020
دیجیتال مارکتینگ

آیا اینترنت برای اهداف بازاریابی ضرر هم دارد ؟

برخی کسب و کارها این شفافیت را خطرناک قلمداد کرده بنابراین دید منفی نسبت به فعل و انفعالات‌ آنلاین دارند. ارتباط متقابل مستلزم این است