وظیفه ما چیست ؟

اینکه شما بدانید ما چه فعالیت هایی را برای شما انجام میدهیم و چگونه هزینه ی تبلیغات شما را خرج میکنیم حق شماست.
اسمارت یار دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینک

یا همان بازاریابی اینترنتی دری یک جمله یعنی

فروش اینترنتی

اسمارت یار دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی اینترنتی چیست ؟

هر گونه بازاریابی که از دستگاه های دیجیتال برای انتقال پیام های تبلیغاتی و فروش صورت میگیرد. در عمل، بازاریابی دیجیتال معمولاً به کمپین های بازاریابی اشاره می کند که در کامییوتر، تلفن، لپتاپ یا سایر دستگاه ها نمایش داده می شوند.

فروش اینترنتی یعنی …

به زبانی ساده فروش از بستر های دیجیتال مانند وب سایت، ایسنتاگرام، آپارات و بسیاری دیگر از مسیرهایی که مشتری را از اینترنت به سمت محصول یا خدمات شما روانه می کند.

اسمارت یار دیجیتال مارکتینگ
اسمارت یار دیجیتال مارکتینگ

زیرساخت مجازی

زیرساخت بازاریابی اینترنتی یا همان Infrastructure Marketing به مجموعه ای از برنامه های کامپیوتری در اینترنت گفته می شود که وظیفه ی شرح محصولات و خدمات شما را داشته و می تواند فرآیند فروش شما را بصورت دیجیتال فراهم آورد.

آیا میدانید درآمد فروش اینترنتی وب سایت آمازون عددی بالغ بر ۳۶۰ بیلیون دلار در سال می باشد

شما هم میتوانید کسب و کار خود را به سمت افزایش فروش از طریق فضای مجازی برده و در سالهای آینده بخش اصلی فروش خود را اینترنتی کنید. در ایجاد زیرساخت فروش اینترنتی ما همراه شما خواهیم بود.

انواع روش های بازاریابی اینترنتی

انواع تبلیغات که هزینه بابت ورود به سایت یا بستر مارکتینگ شما دریافت می گردد. به زبان ساده هزینه به ازای کلیل کاربر یا همان Cost Per Click. از مهمترین این تبلیغات می توان به Google Ads و Native Adsاشاره نمود.

بهینه سازی صفحات وب سایت شما متناسب با اهداف و استراتژی بازاریابی اینترنتی به شکلی که بدون پرداخت به گوگل در صفحه اول جستجوی خدمات مد نظر قرار بگیرید.

محتوا شامل تصاویر، ویدئوها و متونی می گردد که کاربران با خواندن و رویت آنها برای خرید خدمت یا محصول شما متقاعد می گردنند. نکته ی بسار مهم اگر محتوای دیگران را کپی کنید گوگل به شما امتیاز منفی داده و محصولتان را معرفی نخواهد کرد.

از دنیای ایسنتا گرام و شبکه های اجتماعی دور نباشید. اینستا\رام و تبلیغات در پیج های با فالوور بالا و مرتبط با کسب و کار شما می تواند فروشتان را متحول سازد. فقط دقت کنید محتوای شبکه های اجتماعی شا در زنجیره ارزش استراتژی بازاریابی شما قرار داشته باشد.

یک از زود بازده ترین انواع بازاریابی استفاده از زیرساخت دیجیتال کسب و کارهای موفق است. تبلیغات شما در وب سایتهای دیگر میتواند تاثیر بسزایی در فروش شما داشته باید.

اسمارت یار دیجیتال مارکتینگ
اسمارت یار

اگر تاکنون وارد بازار اینترنت نشده اید !

همین حالا شروع کنید

سریع ترین راه های ارتباطی

تماس تلفنی : ۰۲۱۲۸۴۲۹۵۵۱
واتس اپ : چت آنلاین
پست الکترونیکی : info@smartyar.com

برای بهبود مستمر جذب مشتری تبلیغات منظم و بلند مدت در راستای محصول و خدمات تنها راهکار اصولی می باشد.

به دنبال فعالیت های عجیب و خاص نباشید.

برندسازی دیجیتال

برندینگ کسب و کار شما
ثبت قانونی نشان تجاری
همسوسازی برند و مارکت

بازاریابی اینترنتی

ایجاد استراتژی مارکتینگ
ایجاد زیرساخت مارکتینگ
افزایش مشتری

مشاوره تلفنی تخصصی
مشاوره تلفنی