دارایی های بازاریابی اینترنتی

تولید محتوا دیجیتال مارکتینگ اسمارت یار
برنامه های کاربردی بازاریابی اینترنتی
اکتبر 2, 2021
۱۰-لوگو-زیبای-دنیا
لوگو چیست و چه فایده ای دارد ؟
نوامبر 18, 2021
دیجیتال مارکتینگ اسمارت یار

دارایی های بازاریابی اینترنتی !

بازاریابی اینترنتی هر ابتکار بازاریابی است که از رسانه های آنلاین و اینترنت از طریق دستگاه های متصل مانند تلفن های همراه، رایانه های خانگی یا اینترنت اشیا (IoT) استفاده می کند. ابتکارات رایج بازاریابی اینترنتی حول توزیع پیام برند از طریق موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی، برنامه های کاربردی، ایمیل و وب سایت ها متمرکز است.

امروزه، بازاریابی اینترنتی اغلب بر روی دستیابی به مشتری با پیام‌های تبدیل‌محور فزاینده در کانال‌های متعدد تمرکز می‌کند، زیرا آنها در قیف فروش پایین می‌روند. در حالت ایده‌آل، تیم‌های بازاریابی می‌توانند نقش هر یک از این پیام‌ها و/یا کانال‌ها را در رسیدن به هدف نهایی خود ردیابی کنند.

0
برگزاری کمپ
0
مشتریان ما تا همین امرزو
0
تعداد محتوای تولید شده

نمونه هایی از دارایی های بازاریابی اینترنتی

به طور خلاصه، دارایی دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی هر ابزاری است که به صورت آنلاین از آن استفاده می کنید. در اینجا چند نمونه از رایج‌ترین نمونه‌ها آورده شده است:

  1. Social Media Profiles
  2. Website
  3. Images and Video Content
  4. Blog Posts and eBooks
  5. Reviews and Customer Testimonials
  6. Branded Logos, Images, or Icons

۱- شبکه های اجتماعی

۲- وب سایت

۳- عکسها، تصاویر و ویدئوها

۴- بلاگ

۵- مشتریان و بازخورد آنها

۶- هویت برند

تولید محتوا دیجیتال مارکتینگ اسمارت یار
دیجیتال مارکتینگ اسمارت یار
سئو محتوا دیجیتال مارکتینگ اسمارت یار

چرا بازاریابی اینترنتی اهمیت دارد ؟

بازاریابی دیجیتال در حال رشد است، برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ از هزینه های بازاریابی سنتی پیشی گرفته است. این به این دلیل است که مصرف کنندگان به طور فزاینده ای در کانال های آنلاین حضور دارند. با پیشرفت‌های فناوری مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، بازاریاب‌ها به فناوری بازاریابی مورد نیاز برای دسترسی به مصرف‌کنندگان در دستگاه‌های دیجیتال در لحظه مناسب مجهز شده‌اند. این برخلاف روش‌های بازاریابی سنتی است – که باید از قبل برنامه‌ریزی در فرآیند بازاریابی قرار داده شود. در خصوص موارد ذیل چند دقیقه ای فکر کنید :

۷.۷ میلیارد نفر در جهان و ۴.۴ میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند

تقریبا ۳۰ درصد از مصرف کنندگان ترجیح می دهند با برندها از طریق کانال های اجتماعی تعامل داشته باشند تا اینکه به فروشگاه مراجعه کنند.

برای رقابتی بودن، سازمان ها باید در کانال ها و دستگاه های دیجیتال حضور داشته باشند. با این حال، این بدان معنا نیست که کانال‌های آفلاین را باید به طور کلی نادیده گرفت. بهترین راه برای برآورده کردن خواسته‌های مصرف‌کننده، حضور همه‌کانالی است – که عناصر آفلاین و دیجیتال را ترکیب می‌کند.

همین حالا با ما مشاوره داشته باشید

انواع محتوای بصری

در این عصر دیجیتالی، استفاده از همه شکل‌های محتوایی برای کمک به پابرجا ماندن برند شما از اهمیت زیادی برخوردار است. استفاده از محتوای بصری جذاب‌تر است و قابل دسترس‌تر است. در ادامه به دو نوع محتوای بصری اشاره می‌کنیم

تصاویر

تصاویر، پرکاربردترین نوع محتوای بصری محسوب می‌شوند. یک تصویر می‌تواند پیغام شما را در عرض چند ثانیه به مخاطب انتقال دهد. وجود تصاویر با کیفیت بالا و مرتبط با کسب و کار می تواند تاثیر زیادی در بیننده و همینطور موتورهای جستجو داشته باشد.

ویدئو

پیش‌بینی می‌شود که در آینده خیلی نزدیک، ۸۰ درصد ترافیک اینترنت جهانی را محتوای ویدئویی تشکیل خواهد داد. برندها نیاز به استراتژی مارکیتنیگ ویدئو دارند و این ایده جدیدی نیست. در ویدئوی خود می‌توانید با صحبت کردن در مورد هدف خود شروع کنید.

اسمارت باشید

به کمک استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ، کسب و کار شما می‌تواند به موفقیت زیادی دست یابد. وقتی مردم وارد وب‌سایتی می‌شوند، تنها به یک دلیل در سایت حضور دارند. آنها به دنبال اطلاعاتی در مورد محصولات شما هستند. با این حال، موفقیت شما به توسعه و اجرای این استراتژی‌ها بستگی دارد.

اسمارت یار

اگر تاکنون وارد بازار اینترنت نشده اید !

همین حالا شروع کنید

سریع ترین راه های ارتباطی

تماس تلفنی : ۰۲۱۲۸۴۲۹۵۵۱
واتس اپ : چت آنلاین
پست الکترونیکی : info@smartyar.com

برای بهبود مستمر جذب مشتری تبلیغات منظم و بلند مدت در راستای محصول و خدمات تنها راهکار اصولی می باشد.

به دنبال فعالیت های عجیب و خاص نباشید.

برندسازی دیجیتال

برندینگ کسب و کار شما
ثبت قانونی نشان تجاری
همسوسازی برند و مارکت

بازاریابی اینترنتی

ایجاد استراتژی مارکتینگ
ایجاد زیرساخت مارکتینگ
افزایش مشتری

مشاوره تلفنی تخصصی
مشاوره تلفنی