کلینیک زیبایی دکتر ولی نژاد
کلینیک زیبایی دکتر ولی نژاد
صفحه تبلیغاتی کلینیک زیبایی

دکتر سهیل ولی نژاد

کلینیک زیبایی و جوان سازی دکتر سهیل ولی نژاد با ارائه خدمات جراحی، زيبايی و ليزر با استفاده از دستگاههای به روز دنيا و جديدترين روشها در محيطی صميمی و با رعايت كليه اصول بهداشتی و پزشكی، سلامت و زيبايی واقع در شهرک غرب آماده خدمت به شما مشتریان گرامی می باشد.

SkDevelopllc
Construction in USA, Fairfax

SKDevelop LLC Construction

We are about 10 years in business and Our clients entrust us to deliver the projects that will build their futures, from sustainable building to the latest in Lean construction technology and management

SkDevelopllc
وبسایت مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی کودک و نوجوان انتخاب موثر
نشان تجاری روانشناسی کودک و نوجوان انتخاب موثر
مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی کودک و نوجوان

انتخاب موثر

با کمال افتخار به استحضار می‌رساند؛ مرکز روانشناسی انتخاب موثر به عنوان مجهّزترین و بزرگترین مرکز مشاوره شرق تهران (تهرانپارس) ضمن بهره‌مندی از کادری مجرّب و متخصّص، آمادگی خود را بمنظور ارایه انواع خدمات تخصصی روانشناسی، روانسنجی، روانپزشکی، کاردرمانی، گفتار درمانی و کارگاه‌های متنوّع روانشناسی در حیطه کودک، نوجوان و بزرگسال، آماده ارائه خدمات تخصصی به شرح زیر می‌باشد.

نشان تجاری پیش دبستانی سرزمین دانایی
پیش دبستانی سرزمین دانایی

سرزمین دانایی

پیش دبستانی سرزمین دانایی با مدیریت خانم دکتر هاتف و در راستای پرورش کودکان در پیش دبستانی که فقط و فقط کودکان سن اختصاصی این دوره را پرورش میدهد و با رویکرد اولین پانشگاه کودک ایران در میدان فاطمی فعالیت مینماید.لازم به ذکر است که خانم دکتر هاتف سالها در امور تربیتی کودکان فعال بوده و هم اکنون بصورت تخصصی این مساله را دنبال می نماید.

وب سایت پیش دبستانی سرزمین دانایی
وب سایت موسسه همکاریهای بین المللی هنر ایرانیان
نشان تجاری موسسه همکاریهای بین المللی هنر ایرانیان
موسسه همکاریهای بین المللی و مهندسی

هنر ایرانیان

آکادمی تخصصی خدمات پزشکی بین المللی هنر ایرانیان در منطقه ۶ تهران که قلب مراکز آموزشی تهران می باشد، در سال ۱۳۷۸ تاسیس شده و به همت مدیریت مجموعه در سال ۱۳۸۸ با شماره ثبتی ۲۵۰۲۸/ث۳۲/۸۸ به ثبت رسید. این مرکز با تکیه بر توانایی های موجود، استفاده از نفرات متخصص و کارآمد، بهره گیری از تکنولوژی نوین در جهت تسهیل آموزش بدون دغدغه هزینه و زمان گام برمی دارد.

نشان تجاری لینکداین
وبینار کپسول موفقیت به رنگ آبی

کپسول موفقیت

همکاری با مجموعه ی آموزشی تولید محتوای تصویری و ویدئویی در خصوص آموزش کاریابی و فروش توسط ابزار قدرتمند Linkedin که پروژه مذکور به پایان رسید.
با توجه به پایان پروژه برای رویت صفحه لندینگ از کلمه عبور ۱۲۳۴۵۶۷۸ استفاده نمایید.

وب سایت وبینار کپسول موفقیت
وب سایت یار هوشمند تحصیلات
نشان تجاری یار هوشمند تحصیلات
یار هوشمند تحصیلات EDU SMARTYAR

مشاوره تحصیلی

انجام امور تحصیلی مانند ثبت نام دانشگاه، معادل سازی مدرک، مهاجرت تحصیلی و حمایت از دانشجویان در پروژه یار هوشمند تحصیلات صورت می گیرد.

نشان تجاری تایروموشن ایران
توانبخشی روباتیک در ایران

تایروموشن

دستگاه های روباتیک در علم فیزیوتراپی اثرگذاری بالایی داشته و به کمک تایروموشن tyromotion (دستگاه روباتیک فیزیوتراپی ساخت آلمان) سرعت و دقت توانبخشی در بیماران این حوزه بهبود می یابد.

وب سایت تایروموشن ایران
وب سایت فیزیوتراپی سلامت
نشان تجاری فیزیوتراپی سلامت
ما به سلامتی فکر می کنیم

فیزیوتراپی سلامت

فیزیوتراپی سلامت با دستگاه ها و فیزیوتراپیست های با تجربه خود سعی در بهبودی شرایط جسمانی میهمانان خود داشته و در فضایی آرام پذیرای بیمارن سکته مغزی، آسیب های نخاعی، فلج و ... می باشد.

مشتریان اینستاگرامی ما

برخی از مشتریان اسمارت یار فقط تقاضای اینستاگرام مارکتینگ داشته اند و ایجاد وب سایت هنوز برایشان صورت نگرفته است.با توجه به نبود وب سایت برندینگ آنها در شبکه های اجتماعی بصورت مداوم و متناسب با هویت کسب وکار آنها بعلاوه تبلیغات اینترنتی صورت میگیرد.

من عاشق صورتم هستم

Rezvan_Micropigmentation

سالن زیبایی رضوان قدیمی

سالن زیبایی رضوان قدیمی

خانم رضوان قدیمی میکروپیگمنتر با سابقه حرفه ای ۵ ساله پیج اینستاگرامی دارند که فعالیت های Micropigmentation-Microblading برای چشم ابرو و لب انجام می دهند.مدیریت شبکه اینستاگرام ایشان به همراه تبلیغات اینترنی و تحلیل رفتار مشتری ایشان با اسمارت یار می باشد.

همه اسباب بازی های کیش واس ماس

Sarzaminedanaee

اسباب بازی فروشی گارفیلد

اسباب بازی فروشی گارفیلد

اساب بازی فروشی گارفیلد کیش با مدیریت آقای قاسمیان و خانواده محترم با واردات جدیدترین نسل اسباب بازی در ایران توانسته اند بخش اعظمی از اسباب بازی کیش را پوشش دهد.

پیش به سمت سلامتی و بهروزی شما

Behrouzi_physiotherapy

مرکز فیزیوتراپی بهروزی

فیزیوتراپی بهروزی

مرکز فیزیوتراپی بهروزی افتخار دارد از بدو تاسیس در سال ۱۳۹۰ خدمات فیزیوتراپی را در فضا و با امکاناتی مناسب، تجهیزات پیشرفته و پرسنل تخصصی مجرب در اختیار مراجعین قرار دهد.

فیزیوتراپی روباتیک

tyromotion.ir

مرکز فیزیوتراپی تایروموشن ایران

اینستاگرام تایروموشن ایران

دستگاه فیزیوتراپی و توانبخشی روباتیک تایروموشن با ترکیب سیستم‌های بینایی، انقباض مقاومتی و حس مفاصل، باعث هماهنگی سریع‌تر آن‌ها در انجام صحیح و دقیق حرکات دست مانند گرفتن اشیا (Grasp)، مشت کردن (Grip)، بالا آوردن دست (Reaching) بدون لرزش و افتادن و سایر فعالیت‌های روزمره (ADL) می‌گردد.

انتخاب موثر انتخاب آرامش

Entekhabe.moaser

مرکز مشاوره و خدمات تخصصی روانشناسی کودک و نوجوان انتخاب موثر

مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی کودک و نوجوان انتخاب موثر

خانم رضوان قدیمی میکروپیگمنتر با سابقه حرفه ای ۵ ساله پیج اینستاگرامی دارند که فعالیت های Micropigmentation-Microblading برای چشم ابرو و لب انجام می دهند.مدیریت شبکه اینستاگرام ایشان به همراه تبلیغات اینترنی و تحلیل رفتار مشتری ایشان با اسمارت یار می باشد.

ما فقط پیش دبستانی هستیم

Sarzaminedanaee

پیش دبستانی سرزمین دانایی

اینستاگرام پیش دبستانی سرزمین دانایی

آکادمی تخصصی خدمات پزشکی بین المللی هنر ایرانیان در منطقه ۶ تهران که قلب مراکز آموزشی تهران می باشد، در سال ۱۳۷۸ تاسیس شده و به همت مدیریت مجموعه در سال ۱۳۸۸ با شماره ثبتی ۲۵۰۲۸/ث۳۲/۸۸ به ثبت رسید.

تجربه تحصیل آسان

iranianartedu

موسسه همکاریهای بین المللی و مهندسی هنر ایرانیان

هلدینگ بین المللی هنر ایرانیان

آکادمی تخصصی خدمات پزشکی بین المللی هنر ایرانیان در منطقه ۶ تهران که قلب مراکز آموزشی تهران می باشد، در سال ۱۳۷۸ تاسیس شده و به همت مدیریت مجموعه در سال ۱۳۸۸ با شماره ثبتی ۲۵۰۲۸/ث۳۲/۸۸ به ثبت رسید.

ثبت درخواست تماس

اسمارت یار در اولین فرصت با شما تماس گرفته و در خصوص نیاز کسب و کار شما راهکار های خلاقانه ارائه میدهد.میدانیم که در گفتگوی تلفنی مجال صحبت در خصوص تمام سوالات ذهنی شما نیست ولی میتوانید از صحبت تلفنی با ما نشانه هایی در خصوص ضرورت همکاری ما با خود را درک نمایید.

[contact-form-7 404 "Not Found"]