اینترنتی بفروش !

بدون حرف اضافه به بحث اصلی میپردازیم.
شما چندین راه برای فروش اینترنتی دارید که در شکل زیر به روشهای مختلف اشاره میکنیم.

فروش از وب سایت

اولین و معتبر ترین روش فروش از طریق وب سایت اینترنتی شماست که با مدل فروشگاهی و یا مدل صفحه فرود Landing صورت میگیره.خوب در این روش وجود وب سایت بسیار مهمه که اگر وب سایت نداشته باشید در بهترین حال حداقل 6 میلیون تومان هزینه برای این کار نیاز هست.

فروش از اینستاگرام

اینستاگرام این روزها بسیار بسیار طرفدار داشته و در برخی مواقع پیج هایی با درآمدهای چند صد میلیونی در آنها به چشم میخورد.خوب برای کسب درآمد از اینستا نیاز به استراتژی مناسب و فرآیند تولید محتوای مداوم نیاز است که حداقل ماهیانه 1 میلیون تومان هزینه نیاز هست.

فروش از تبلیغات

یعنی شما نه وب سایت دارید و نه اینستاگرام.خوب حالا روش اجرا متفاوت خواهد بود. مطمئنا تا موجودیتی دیده نشود وجود نخواهد داشت.خوب سوال اصلی این است که چگونه بدون وجود وب سایت و اینستا گرام محصولتان را نمایش دهیم.در بخش پائین کامل توضیح داده می شود.

فروش از تبلیغات چیست ؟

اولین واژه پس از تبلیغات هزینه است.فراموش نکنید اگر بر این باورید که بدون هزینه مشتری جذب کنید به خواندن این صفحه ادامه ندهید و همین حالا از وب سایت ما خارج شوید. ولی اگر علاقه منید که اطلاعات دقیقی در خصوص تبلیغات خود شامل ساعات بازدید تبلیغ، کلمه ای که در گوگل کاربر را به شما می رساند و از این قبیل تحلیل  ها آگاه باشید این صفحه پایان تحقیق و بررسی شما در خصوص انتخاب مشاور تبلیغات است.

تبلیغ محتوا

تبلیغات محتوا اسمارت یار

 

تبلیغات محتوا به آن دسته از تبلیغات متنی می گویند که ما بر اساس محصول یا خدمت شما و پس از تحلیل کسب و کار شما در وب سایت های مختلف تبلیغاتی ایجاد میکنیم.طبعا برای رسیدن به این مدل تبلیغات افراد پس از جستجو در گوگل به آنها خواهند رسید.هزینه این تبلیغات ماهیانه بوده و با توجه به وب سایت پذیرنده تبلیغ از 100 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغییر می باشد. مهمترین مساله در این گونه تبلیغات انتخاب بجا و درست تبلیغات شماست، دلیل آن این است که تعداد وب سایت های تبلیغاتی بسیار زیاد بود و فرآیند انتخاب باید با تحلیل درست صورت گیرد وگرنه اتلاف وقت و هزینه است.لذا برای انتخاب مجموعه تبلیغات خود نیاز به مشاوره دارید.

صفحه تبلیغاتی

ثبت یرند رویای سبز عدالت

 

صفحه تبلیغاتی به صفحه گفته میشود که اطلاعات محصول یا خدمات شما بصورت متن، عکس یا ویدئو در یک صفحه با موضوعی خاص و استراتژی تبلیغاتی مرتبط طراحی می گردد. این صفحه معمولا در وب سایت تبلیغاتی قرار می گیرد.(در اینجا سایت اسمارت یار) این صفحه پس از معرفی مزایا و خدمات محصول شما کاربر را از طیق تماس تلفنی یا ثبت نام به شما مرتبط می نماید.هزینه پیاده سازی این صفحه با تبلیغات کلیکی برای هزاران کاربر اینترنتی یک میلیون و پانصد هزار تومان بوده و به مدت سه ماه بر روی وب سایت ما باقی خواهد ماند. شما در این مدت میتوانید تبلیغات گسترده داشته باشید و پس از بازخورد روش های هدفمندی را انتخاب و اجرا نمایید.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی اسمارت یار

 

رپورتاژ آگهی (به انگلیسی: Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفه به آن‌ها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آن‌ها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آن‌ها است. اصطلاح رپرتاژ آگهی برای اولین بار در سال ۱۹۴۵ به ادبیات انتقادی رسانه‌ها اضافه شد. به دلیل اعتماد به مخاطبان به رسانه‌ها، رپرتاژ آگهی‌ها بسیار مؤثر است و به همین دلیل در کشورهای پیشرفته قوانین بسیار سختی علیه رپرتاژ آگهی‌ها تصویب شده و می‌شود.

 

پلن دلخواه خودتو انتخاب کن

فرقی نمیکنه کدام پلن رو انتخاب کنی در هر سه پلن فرآیند فروش شما انجام میشه و تنها تفاوتش میزان دیده شدن هست.طبعا به میزان هزینه تبلیغات دیده میشوید.

پکیج ارزان

فقط 889 هزار تومان

 

مدیریت یکماهه اینستا گرام

استراتژی محتوا

تولید محتوا

عکاسی محصول شما

تعداد 20 پست

5 هزار فالوور ایرانی

4 کلیپ ‌IGTV

ارائه طراحی پست

ارائه عکس و فیلم خام

6 ماهه 5٪ تخفیف

 

 

پکیج مقرون به صرفه

1 میلیون و 489 هزار تومان

 

صفحه اختصاصی وب سایت

طراحی صفحه اختصاصی Landing page

بازاریابی اینترنتی محصول یا خدمت

2.5 میلیون بار نمایش صفحه به مشتری

تبلیغ اینترنتی در بیش از 500 سایت ایرانی

عکاسی محصول شما

تولید محتوا پیج اختصاصی

ثبت نام آنلاین

smartyar.com.نام دلخواه شما

حوزه کاری وکالت، روانشناسی و موسیقی 5٪ تخفیف

 

پکیج حرفه ای

2 میلیون و 489 هزار تومان

 

صفحه اختصاصی وب سایت

طراحی صفحه اختصاصی Landing page

بازاریابی اینترنتی محصول یا خدمت

3.5 میلیون بار نمایش صفحه به مشتری

تبلیغ اینترنتی در بیش از 500 سایت ایرانی

عکاسی محصول شما

تولید محتوا پیج اختصاصی

ثبت نام و پرداخت آنلاین

تلفن اینترنتی ۳ ماهه

smartyar.com.نام دلخواه شما

 

 

اگر به سود بیشتر فکر میکنی

اگر پلن های بخش بالا راضیتون نمیکنه و استراتژی بزرگتری مد نظرتون هست باید به برندینگ فکر کنید.برندینگ شرکت یا شخصیت ! پلن های ذیل پاسخگوی نیازهای شماست.

پکیج دیجیتال مارکتینگ

قیمت متناسب با نیاز شما

 

Digital Marketing

مدیریت یکساله فروش اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

تبلیغات هدفمند

تبلیغات محتوا

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

مدیریت اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام

پاسخگویی 7×24

 

پکیج دیجیتال برندینگ

قیمت متناسب با نیاز شما

 

Digital Branding

مدیریت یکساله برند شما در فضای مجازی

بازاریابی و فروش اینترنتی

برندسازی شخصیت و شرکت

برندسازی محصول یا خدمت

جلسات هفتگی و ماهیانه

تولید محتوای هدفمند

تبلیغات هدفمند، محتوا، کلیکی و بنری

مدیریت و تبلیغات اینستاگرام

پاسخگویی 7×24

 

یار هوشمند کسب و کار اسمارت یار

ما با شما تماس میگیریم

    مشتریان اسمارت ما